Codziennie Produktywnie - logo

// Bezpłatny e-book + zapis do newslettera

JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?

Wewnątrz znajdziesz…

15 piekielnie skutecznych rad, które pomogą Ci spełniać marzenia, osiągać cele, budować nawyki i zwiększać produktywność.

 

 

Wszystkie rady zostały ułożone w logiczny ciąg działań wspomagających Cię w drodze do osiągania celów.

 

 

Dołącz do prawie 1.000 osób, które regularnie czytają newslettera.

7 powodów, dla których introwertycy to super przyjaciele

Introwertycy to super przyjaciele, którzy wysłuchają, przytulą i nie zaduszą Cię swoją uwagą na śmierć. Ale to nie wszystko, poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których warto mieć introwertyka za przyjaciela.

 

Introwertycy angażują się w relacje

Introwertycy co prawda mają problemy z zawieraniem znajomości, ale gdy już nawiążą jakąś znajomość, to się w nią angażują. Interesuje ich nowo poznana osoba, chcą znać jej ulubiony kolor, zwierzę, jedzenie, gdzie pracują, jakie mają hobby, co lubią robić i tak dalej.

 

Introwertycy uwielbiają relacje jeden na jeden

Introwertyków bardziej interesuje kilka głębokich relacji niż duża liczba pobieżnych znajomości.

 

Introwertycy są niesamowicie lojalni

Introwertycy wkładają masę energii i czasu w budowanie relacji, w związku z czym dbają o nie. Nie zdradzają innym sekretów, są lojalni i zawsze staną po Twojej stronie.

 

Introwertycy to wdzięczni słuchacze

W związku z tym, że introwertycy mają niewielkie koło przyjaciół i znajomych, poświęcają więcej czasu każdemu z nich. Do tego introwertycy w naturalny sposób lubią słuchać, tego co mówią inni i naprawdę ich to interesuje.

 

Introwertycy szanują zdanie przyjaciół

Introwertycy nie tylko są wdzięcznymi słuchaczami, ale również bardzo chętnie chcą poznać Twoje zdanie, nawet wtedy, gdy się z nim nie zgadzają.

 

Introwertycy dają dobre rady

Dzieje się tak, ponieważ introwertycy mówią mało i nie mają potrzeby wyrzucania z siebie każdej myśli, czy pomysłu na zewnątrz. Najpierw się nad nimi zastanawiają, a dopiero potem odzywają. Tak samo jest z radami, gdy mają wystarczająco dużo czasu, by się zastanowić nad Twoim problemem, ich rady będą zdecydowanie lepsze od tych, które możesz usłyszeć od podekscytowanego ekstrawertyka.

 

Introwertycy nie narzucają się

W przeciwieństwie do ekstrawertyków, introwertycy dadzą Ci swobodę. Nie będą się narzucać i nie zaduszą Cię swoją przyjaźnią.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Miracle morning, czyli cudowne poranki

Miracle morning, czyli cudowne poranki. Brzmi świetnie. Prawda? Pewnie słysząc te słowa, też tak jak ja, widzisz, ludzi wstających z uśmiechem na ustach, i radośnie

5 powodów dlaczego planuję

Mam masę marzeń, celów i działań, które chcę podjąć. I trudno by było je zrealizować, gdybym nie planował. Zresztą jest takie powiedzenie, że cel bez