Codziennie Produktywnie - logo

// Bezpłatny e-book + zapis do newslettera

JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?

Wewnątrz znajdziesz…

15 piekielnie skutecznych rad, które pomogą Ci spełniać marzenia, osiągać cele, budować nawyki i zwiększać produktywność.

 

 

Wszystkie rady zostały ułożone w logiczny ciąg działań wspomagających Cię w drodze do osiągania celów.

 

 

Dołącz do prawie 1.000 osób, które regularnie czytają newslettera.

Dlaczego warto być efektywnym?

Jeżeli zastanawiasz się, czy być bardziej efektywnym, czy może jednak lepiej nie. To odpowiedź jest tylko jedna. Warto.

 

CO TO JEST EFEKTYWNOŚĆ?

Efektywność to relacja uzyskanych efektów do poniesionych nakładów. Zgodnie z tą definicją celem jest uzyskanie jak największych efektów przy jak najmniejszych nakładach pracy, czasu, czy pieniędzy.

 

DLACZEGO WARTO BYĆ EFEKTYWNYM?

WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE

Jeżeli skoncentrujesz się na swoich zadaniach i będziesz nad nimi pracował w sposób efektywny, to będziesz w stanie wykonać je szybciej niż gdybyś się rozpraszał i pracował w sposób nieefektywny. Tym samy dzięki efektywnej pracy będziesz miał więcej czasu dla siebie.

 

OSZCZĘDNOŚCI

Efektywność to nie tylko oszczędność czasu, ale również oszczędność pieniędzy.

 

MNIEJ STRESU

Dzięki temu, że pracujesz efektywnie i jesteś w stanie szybciej realizować swoje zadania, nie musisz się martwić zaległościami i goniącymi Cię terminami.

 

WIĘKSZA KONTROLA

Dzięki byciu efektywnym masz większą kontrolę nad swoim życiem i pojawiającymi się w nim zadaniami i planami. Dzięki większej kontroli rzadziej zdarzają Ci się nieprzewidziane sytuacje, zaległe sprawy, czy konieczność pracy po godzinach nad zadaniami na wczoraj.

 

MOTYWACJA

Gdy wykonamy jakieś zadania, czujemy się lepiej. Jesteśmy bardziej zmotywowani. Gdy wykonujemy je sprawniej, szybciej, czy mniejszym kosztem czujemy się jeszcze lepiej i jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani. Dzięki temu o wiele łatwiej jest nam zabrać się za kolejne zadania i nie ociągać się z nim.

 

ROZWÓJ

Jeżeli jesteś nastawiony na bycie efektywnym, to z dużym prawdopodobieństwem ciągle będziesz dążył do znalezienia skuteczniejszych i lepszych sposobów wykonywania swojej pracy i zadań. Tym samym ciągle będziesz się uczył, doszkalał i rozwijał swoje umiejętności.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Miracle morning, czyli cudowne poranki

Miracle morning, czyli cudowne poranki. Brzmi świetnie. Prawda? Pewnie słysząc te słowa, też tak jak ja, widzisz, ludzi wstających z uśmiechem na ustach, i radośnie

5 powodów dlaczego planuję

Mam masę marzeń, celów i działań, które chcę podjąć. I trudno by było je zrealizować, gdybym nie planował. Zresztą jest takie powiedzenie, że cel bez