Codziennie Produktywnie - logo

Zasady korzystania z bloga

MOJE DANE

Autorem tego bloga jestem ja, czyli Piotr Szostak. W każdej chwili możesz skontaktować się ze mną, wysyłając wiadomość na adres piotr.szostak@codziennieproduktywnie.pl.

 

TREŚCI

Na blogu dostępne są treści tekstowe, graficzne, dźwiękowe i audiowizualne, z którymi możesz zapoznawać się nieodpłatnie i anonimowo, tj. bez konieczności podawania swoich danych osobowych.

Część treści na blogu dostępna jest wyłącznie dla subskrybentów newslettera, aby z nich skorzystać musisz zapisać się do newslettera.

Pamiętaj, że treści te nie stanowią profesjonalnych porad psychologicznych lub doradczych. Takich porad nie udzielam również przez pocztę elektroniczną lub za pomocą innych środków komunikacji.

Przeglądanie ogólnodostępnej zawartości bloga wymaga posiadania dostępu do internetu i urządzenia wraz z oprogramowaniem pozwalającego na przeglądanie zawartości internetu.

 

NEWSLETTER

Za pośrednictwem bloga możesz zapisać się do newslettera, żeby otrzymywać na swój adres e-mail informacje o nowościach, promocjach, produktach lub usługach związanych z blogiem.

Zapis do newslettera wymaga posiadania aktywnego adresu e-mail i jego podania w formularzu zapisu do newslettera.

Z otrzymywania newslettera w każdej chwili możesz zrezygnować, klikając w link znajdujący się w każdej wiadomości wysyłanej w ramach newslettera.

 

PRAWA AUTORSKIE

Do treści zawartych na blogu i treści dostępnych dla subskrybentów newslettera przysługują mi lub podmiotom ze mną współpracującym prawa autorskie. Korzystanie z tych treści z naruszeniem niniejszych zasad lub prawa autorskiego może skutkować odpowiedzialnością cywilną lub karną.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Jeżeli podajesz mi swoje dane osobowe, jestem ich administratorem w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych.

Blog wykorzystuje pliki cookies.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych oraz plikami cookies znajdują się w polityce prywatności.

 

ZMIANY ZASAD KORZYSTANIA Z BLOGA

Mogę zmieniać niniejsze zasady z ważnych powodów (prawnych, technologicznych lub biznesowych). Wszystkie archiwalne wersje Zasad korzystania z bloga znajdują się poniżej: