Codziennie Produktywnie - logo

Jesteś tu pierwszy raz?

ZACZNIJ TUTAJ

Jeżeli zawitałeś na mojego bloga po raz pierwszy, to poniżej znajdziesz te artykuły, po które powinieneś sięgnąć w pierwszej kolejności:

  1. Jak nie stać się robotem? – jeżeli na myśl o słowie produktywność, dostajesz mdłości i bólu głowy, to ten artykuł pomoże Ci zmienić zdanie na jej temat i zrozumieć, jaki jest jej prawdziwy cel (ten, o którym nie powie Ci żaden pracodawca).
  2. 20 sposobów na rozpoczęcie realizacji marzeń – jeżeli jesteś młotkiem, to każdy problem wygląda jak gwóźdź. A co jeśli jesteś artystą, księgowym, inżynierem, czy sprzedawcą i nie wystarczy Ci młotkowa metoda działania? Jest rozwiązanie – dwadzieścia prostych i łatwych w zastosowaniu sposobów na realizację marzeń.
  3. Oni zaczynali w garażu i osiągnęli sukces, a jaka jest Twoja wymówka? – prawda, czy mit? – No właśnie! Ile jest prawdy w micie magicznego garażu, jako nieodzownego składnika sukcesu w stylu od pucybuta do milionera?
  4. Planowanie, a dobowy i tygodniowy rytm wydajności – czy można cały czas utrzymywać 100% wydajność? Kiedy najlepiej się pracuje, a kiedy lepiej zaplanować mniej wymagające zadania i obowiązki?
  5. Macierz wspomagająca podejmowanie decyzji – brzmi strasznie, matematycznie i skomplikowanie, a wcale taka nie jest. Jeżeli zmagasz się z podjęciem trudnej decyzji? Jednego dnia wydaje Ci się, że opcja A jest lepsza, drugiego, że jednak B i nadal nie możesz się zdecydować, który wariant wybrać, to ta metoda została stworzona dla Ciebie.

NAJLEPSZE ARTYKUŁY WEDŁUG KATEGORII

JAK ZACZĄĆ I NIE PRZESTAĆ?

// Bezpłatny e-book + zapis do newslettera

Wewnątrz znajdziesz…

15 piekielnie skutecznych rad, które pomogą Ci spełniać marzenia, osiągać cele, budować nawyki i produktywność.

Wszystkie rady zostały ułożone w logiczny ciąg działań wspomagających Cię w drodze do osiągania celów.

Dołącz do prawie 1.000 członków  #drużynyCP, którzy czytają newslettera.

WSZYSTKIE ARTYKUŁY

Wciąż za mało? Poniżej znajdziesz ponad 190 artykułów, które napisałem od 2010 roku. Wszystkie ułożone są w kolejności od najnowszych do najstarszych.